چهارشنبه 6 خرداد 1394  
ارتباط با مدیرکل

آدرس اداره کل

اردبیل - میدان جانبازان - خیابان دانشگاه
ورودی مجتمع فرهنگی ، تفریحی شورابیل
تلفن : 9 - 33520734 - 045
فاکس : 33520786 - 045

اوقات شرعي
True
خبرهای روز
اخبار مهم
گزارش تصویری
آرشیو اخبار
1394/3/4 دوشنبه
همزمان با سالروز آزادی خرمشهر صورت گرفت؛عیادت و دلجوئی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از جانبازان بستری در بیمارستان شهید پاریاب اردبیل
همزمان با سالروز آزادی خرمشهر و روز مقاومت و پیروزی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به همراه جمعی از کتابداران اردبیل با حضور در بیمارستان شهید پاریاب، از جانبازان بستری در این مرکز درمانی عیادت و دلجوئی نمود.


1394/3/3 يكشنبه
برگزاری کلاس قصه گوئی در بخش کودک کتابخانه عمومی شمس تبریزی شهرستان نیر
همزمان با اعیاد شعبانیه، کلاس قصه گوئی یا حضور کودکان و نوآموزان مهد کودک اطلس نیر در بخش کودک کتابخانه عمومی شمس تبریزی این شهر برگزار شد.


1394/3/3 يكشنبه
برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های بخش اصلاندوز
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش اصلاندوز ، با حضور امام جمعه و بخشدار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد و سایر اعضای انجمن در محل سالن اجتماعات بخشداری اصلاندوز برگزار شد.


1394/3/2 شنبه
برگزاری همایش « نقش کتابخانه های عمومی در حفظ محیط زیست» در پارس آباد
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد با حضور فرماندار جدید این شهرستان و معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان و سایر اعضای انجمن در محل این فرمانداری برگزار شد.


1394/2/29 سه شنبه
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (9)؛ضرورت تولید نیاز برای مراجعه به کتابخانه‌های عمومی
دکتر عصمت مؤمنی، عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، بر ضروت تولید نیاز برای مراجعه کاربران به کتابخانه‌های عمومی تأکید کرد و لازمه این امر را خلاقیت و آشنایی کامل با جامعه مخاطب دانست.


1394/2/29 سه شنبه
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (9)؛ضرورت تولید نیاز برای مراجعه به کتابخانه‌های عمومی
دکتر عصمت مؤمنی، عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، بر ضروت تولید نیاز برای مراجعه کاربران به کتابخانه‌های عمومی تأکید کرد و لازمه این امر را خلاقیت و آشنایی کامل با جامعه مخاطب دانست.


1394/2/29 سه شنبه
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (8)؛افزایش انگیزه کتابخوانی با ارتباط بین نویسندگان و دانش‌ آموزان
استاد ممتاز دانشگاه مک‌ کوئری سیدنی، با اشاره به روش‌های مرسوم برای رشد مطالعه کودک در استرالیا، اظهار داشت: درب مدارس استرالیا، همواره به روی پدیدآورندگان ادبیات کودک باز است، چرا که ارتباط و گفتگوی مستقیم کودکان با نویسندگان، شاعران و تصویرگران کتاب‌های محبوبشان، روش مؤثری در افزایش میل این رده سنی به مطالعه محسوب می‌شود.


1394/2/29 سه شنبه
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (7)؛مشارکت مسئولان نهاد کتابخانه‌ها و اساتید شایسته تقدیر است
دکتر یعقوب نوروزی، عضو هیأت علمی دانشگاه قم، هم اندیشی مسئولان نهاد کتابخانه‌ها و صاحب نظران رشته کتابداری را شایسته تقدیر دانست و گفت: امید است این روند تداوم یافته، تحلیل‌های حاصل از این سلسله نشست‌ها کاربردی شده و کمکی به مدیران نهاد در جهت بهبود وضعیت موجود تلقی شود.


1394/2/27 يكشنبه
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (6)؛مجموعه‌سازی، مقدمه‌ای بر پرورش اندیشه و رفتارهای فردی و اجتماعی
عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: مجموعه‌ سازی در مرحله نخست باید در پی پرورش افرادی با اندیشه و رفتار در جهت منافع فرد، خانواده و اجتماع باشد.


1394/2/27 يكشنبه
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (5)؛علاقه مجموعه مدیران نهاد نشان از بهبود امور دارد
دکتر عبدالحسین فرج پهلو، عضو هیأت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز، در ارزیابی دومین نشست هم اندیشی اظهار داشت: با توجه به مباحثی که مطرح شد و علاقه مدیریت فعلی نهاد، به ویژه دبیرکل محترم، این امیدواری وجود دارد که روند موجود به سوی بهبودی پیش رود.


1394/2/27 يكشنبه
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (4)؛همدلی و همزبانی در حوزه نظریه و عمل در حال شکل گیری است
دکتر علیرضا اسفندیاری مقدم، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، از برگزاری نشست هم اندیشی مسئولان نهاد و صاحب نظران رشته کتابداری اظهار خرسندی کرد و گفت: با برگزاری چنین نشست هایی همگرایی، همدلی و همزبانی خوبی در حوزه نظریه و عمل در حال شکل گیری است.


1394/2/23 چهارشنبه
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (3)؛هم اندیشی‌ها نتایج مثبت و موثری به دنبال خواهد داشت


1394/2/23 چهارشنبه
در حاشیه دومین نشست هم ‌اندیشی (2)؛نگاه نهاد کتابخانه‌های عمومی به انجام وظایف قانونی قابل تقدیر است
مدیر‌کل فناوری مرکز اسناد و کتابخانه ملی در دومین نشست هم‌اندیشی اساتید و مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور ضمن اشاره به لزوم عدم تداخل در وظایف نهاد کتابخانه‌ها و کتابخانه ملی گفت: نگاه دبیر‌کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به انجام وظایف قانونی این نهاد قابل تقدیر است.


1394/2/23 چهارشنبه
دیدگاه اساتید کتابداری در دومین نشست هم اندیشی با مسئولان نهاد (2)
اساتید کتابداری در دومین نشست هم اندیشی با مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، توجه به اقتضائات بومی، احترام به کاربر و ضرورت به کارگیری نتایج حاصل از پژوهش های علمی را در بهبود وضعیت کتابخانه‌های عمومی مؤثر دانستند.


از: تا:

 
شعار سال
              


مناسبتها
اعیاد شعبانیه مبارک باد
مناسبتهایاداشت
نو رسیده ها
روشندلانتمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

Powered By Sigma ITID.