رئیس اداره کتابخانه های ‌ عمومی شهرستان بیله‌سوار:مشارکت یک هزار نفر در جشنواره کتابخوانی رضوی را پیش‌بینی می‌کنیم

رئیس کتابخانه‌ عمومی شهرستان بیله‌سوار گفت: پیش‌بینی می‌کنیم امسال با استقبال گرم همشهریان در شهرستان مرزی بیله‌سوار بیش از یک هزار نفر در جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، نورافکن اظهار کرد: ما در حال حاضر بستر حضور و مشارکت عموم هموطنان را در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به صورت الکترونیکی و حضوری فراهم کردیم به طوری که تاکنون بیش از 200 نفر در این جشنواره شرکت کردند.

وی با بیان اینکه تا پایان تیرماه پیش‌بینی می‌کنیم بیش از یک هزار نفر در این جشنواره مشارکت کنند، خاطرنشان کرد: سال قبل 600 نفر از شهرستان بیله‌سوار در این رویداد فرهنگی حضور داشتند.

رئیس کتابخانه‌ عمومی شهرستان بیله‌سوار با اشاره به اینکه در فرصت 20 روز باقیمانده با تبلیغات محیطی و ایجاد فضاهای تبلیغی بیشتر سعی می‌کنیم تا اطلاع‌رسانی‌هایمان را گسترده‌تر کنیم، افزود: بیشتر مخاطبان علاقمند به مطالعه کتاب به صورت آنلاین در این جشنواره به شکل الکترونیکی هستند که ما تلاش می‌کنیم از ظرفیت برخی مکان‌های عمومی نیز در این زمینه استفاده کنیم تا رضایتمندی هموطنان فراهم آید.

نورافکن بیان کرد: در قالب هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به مانند سال‌های گذشته 7 کتاب در گروه سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال با محوریت سیره امام رضا(ع) معرفی شده تا شرکت کنندگان در این جشنواره با مطالعه این آثار بتوانند به سوالات طرح شده پاسخ دهند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 77