در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی پارس آباد عنوان شد:همزمان با سراسر کشور اجرای هشتمین جشنواره سراسری مسابقه کتاب خوانی رضوی درکتابخانه های عمومی استان

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان؛ همزمان با دهه کرامت هشتمین جشنواره سراسری کتاب خوانی رضوی در کتابخانه های عمومی استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ رباب عزیزخانی در جلسه انجمن مشترک کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد با علام این خبر افزود؛ هشتمین دوره جشنواره کتاب خوانی رضوی در کتابخانه های عمومی استان با انتشار 7 عنوان کتاب با موضوع سیره امام رضا (ع) در سه رده سنی «کودک» «نوجوان»«بزرگسال» و همچنین بخش خانوادگی برگزار می شود.
 
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در ادامه سخنان گفت؛ علاقه مندان می توانند برای دسترسی به منابع این جشنواره به کتابخانه های عمومی مراجعه نمایند. وی همچنین یادآور شد؛ فایل( پی دی اف) منابع این جشنواره در پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به آدرس (www.iranpl.ir ) در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
دکتر عزیزخانی همچنین به تدابیراتخاذ شده برای حضور کودکان در این مسابقه اشاره کرد و افزود؛ کودکان به دو روش تصویر سازی از جذابترین بخش کتاب به انتخاب کودک و همچنین ضبط و ارسال فایل ویدئویی از معرفی کتاب ها همراه با خوانش جذاب ترین بخش های کتاب به انتخاب شرکت کنندگان خواهد بود.
وی زمان ارسال پاسخنامه را تا 31 تیرماه عنوان کرد و افزود؛ اختتامیه این جشنواره در ایام دهه ولایت (دهه اول شهریور) با حضور افراد و خانواده های برگزیده در سطح ملی برگزار خواهد شد.
عزیزخانی خاطر نشان کرد؛ برای این مسابقات جوایزی ارزنده هم در سطح ملی و هم در سطح استانی در نظر گرفته شده است.
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 85