موفقیت هنری کتابدار شهرستان کوثر؛کسب دیپلم افتخار سومین رقابت بین المللی پوستر روسیه توسط سید مهدی موسوی

سید مهدی موسوی، طراح گرافیک وکتابدار اهل شهرستان کوثر موفق به کسب دیپلم افتخار سومین رقابت بین المللی پوستر روسیه با عنوان روسیه،سومین راه شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، سومین رقابت بین المللی پوستر روسیه با عنوان "روسیه،سومین راه"با موضوع اصلی سرزمین مادری که دربردارنده موضوعات مهمی چون حفظ ارزشها و میراث تاریخی شهرهای کوچک و بزرگ و نیز توجه فراتر به موضوع جهانی صلح است برای چندمین بار متوالی امسال نیز همچون دوره های گذشته و در این سال به میزبانی ایالت تولا در روسیه برگزار گردید.

رقابت روسیه ، راه سوم با برنامه ریزی موسسه فرهنگی آموزشی غیرانتفاعی  راه سوم و مشارکت اتحادیه هنرمندان روسیه ، اتحادیه طراحان روسیه و اداره منطقه ای تولاو نیز با حمایت وزارت فرهنگ روسیه و انجمن تاریخ ملی روسیه برگزار میگردد. شعار این دوره از رویداد مذکور"زمین مادری  از چه عناصری شروع میشد" معطوف به ایجاد ارزشهای معنوی و فرهنگی و سنتی برای بازگشت حقایق اخلاقی به ریشه های تاریخی خود است.

در این دوره شرکت کنندگان بین المللی دعوت شده اند تا به نوعی ویژگیهای سرزمین خود را منعکس سازند.سرزمینهایی که هر کدام از آنها با شخصیت منحصر به فرد خود، متصل به هزاران سال میراث تاریخ است و نیاز به صلح نقطه مشترک این فرهنگها و دغدغه تاریخی ملل است.

هیئت داوری این رقابت متشکل از مهمترین طراحان گرافیک حال حاضر در منطقه جماهیر روسیه از جمله دیمیتریس ژوریس ، ژینتنو کمیل ، تسلر ولادیمر و چایکا ولادیمر بودند که  هرکدام در این زمینه دارای کارنامه درخشانی میباشند. جوایز این دوره از رقابت شامل جوایز رتبه های اول تا سوم ، تقدیر ویژه ، دیپلم افتخار هیئت داوران ، دیپلم افتخار کمیته برگزاری ، دیپلم افتخار اداره منطقه ای تولا و نیز ریاست رقابت و دیپلم افتخار انتخاب مردمی می باشد که سیدمهدی موسوی (طراح گرافیک و کتابدار کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر) با یک اثر پوستر با موضوع"گفتگوی فرهنگها،فهم عمیق جهان،راهی به صلح"موفق به کسب دیپلم افتخار هیئت داوران این رقابت شد.

نمایشگاه آثار این رویداد از تاریخ 19 اکتبر در روسیه برپا و میزبان علاقمندان به این هنر می باشد.

روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل به نوبه خود این موفقیت را خدمت همکار عزیز جناب آقای سید مهدی موسوی، کتابداران استان و جامعه فرهنگی و هنری تبریک و تهنیت عرض میکند.

 

عكس هاي مرتبط :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 82
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما