نویسنده و پژوهشگر پارس‌آبادی:فضای مطالعه در پارس‌آباد در بهترین شرایط مهیا شده است

نویسنده و پژوهشگر اهل پارس‌آباد گفت: با تلاشی که اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل و مسئولان شهرستان پارس‌آباد دارند بهترین فضا و بستر برای علاقمندان کتاب در این منطقه مرزی فراهم آمده تا بخشی از ساعات خود را با مطالعه سپری کنیم.

فرامرز دهقان در اجرای طرح کتابخانه‌گردی با حضور در کتابخانه شهید رجائی پارس‌آباد اظهار کرد: هر چند به نسبت سال‌های گذشته استقبال از کتاب و امر مطالعه کمرنگ شده است اما نهایت سعی و تلاش را باید متولیان امر انجام دهند تا این موضوع مورد غفلت و بی‌توجهی قرار نگیرد.

وی برپایی نمایشگاه‌های کتاب و همچنین تجلیل از کتابداران و برپایی تورهای مرتبط با کتاب و کتابخوانی را ضروری در نهادینه کردن امر مطالعه اعلام و خاطرنشان کرد: هرقدر قشر نوجوان و جوان در کتابخانه‌ها حضور پیا کنند به همان میزان آسیب‌ها و برخی دغدغه‌های تربیتی و پرروشی نسل آینده کاسته شده و به حداقل می‌رسد.

نویسنده کتاب «معجزات مستمر» بیان کرد: خانواده‌های ما باید رد قالب سبک موفق زندگی ایرانیاسلامی ساعاتی از وقت خود را به کتاب خواندن و مطالعه اختصاص دهند تا فرزندان آنها نیز به این روش بتوانند با کتاب و اهمیت آن آشنا شده و با لذت مطالعه و خواندن انس بیشتری بگیرند.

دهقان افزود: بنده خوشحال هستم که امروز و در سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی در قالب طرح کتابخانه‌گردی در این فضای ارزشمند و معنوی حاضر شدم و امیدوارم این حضور اسباب رغبت‌انگیزی در برخی از افراد را برای مطالعه فراهم کند.

انتهای پیام/

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 88