همزمان با ایام الله دهه فجر؛کتاب موج ها و بازی ها در اردبیل رونمایی شد

طی مراسمی در خانه تاریخی صادقی اردبیل با حضور فرهیختگان و فرهنگ دوستان، آئین رونمایی از کتاب«موج ها و بازی ها » نوشته امید قیامی اردبیلی توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ رمان موج ها و بازی ها اثر امید قیامی اردبیلی با حضور شفیعی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، یعقوب عزیز زاده،جواد انصاری از اعضای شورای شهر اردبیل و جانباز دوران دفاع مقدس اژدر محمدی دوست و جمعی از  فرهیختگان، کتاب دوستان، خیرین و اهالی رسانه درمجموعه تاریخی خانه صادقی اردبیل رونمایی شد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در آئین رونمایی این کتاب اظهار داشت؛کتاب موج ها و بازی ها یک رمان فلسفی است و یقینا مورد پسند اهالی فرهنگ و کتابخوانان قرار خواهد گرفت.

دکتر عزیزخانی خاطر نشان کرد؛ برگزاری مراسم نقدو بررسی و رونمایی کتاب یکی از برنامه های حمایتی کتابخانه های عمومی استان در جهت معرفی آثار نویسندگان استان و برقراری رابطه انس با کتاب است.

عزیزخانی در ادامه به نگاه فلسفی این رمان اشاره کرد و افزود؛گسست نسلها و گسست جغرافیایی در آن مورد توجه قرارگرفته و دل نگرانیهایی که نسل امروز در این خصوص دارد  در این کتاب مورد بررسی بوده است.

گفتنیست در ادامه این مراسم سخنرانان ضمن بررسی به تشریح ابعاد مختلف کتاب پرداختند و در پایان این مراسم آئین پرده برداری از کتاب توسط مسئولین استانی انجام شد.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 84