با هدف معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی صورت گرفت؛حضور کتابداران مشکین شهری در کلاسهای نقاشی نوآموزان، مهدهای کودک و کلاسهای کانون پرورش فکری

کتابداران مشکین شهری با حضور در کلاسهای نوآموزان، مهدهای کودک و کلاسهای کانون پرورش فکری، ضمن جمع خوانی کتاب «10 قصه از امام رضا(ع)»، نشست های نقاشی از قصه های کتاب مذکور را برگزار نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مشکین شهر با بیان این مطلب، اظهار داشت: در این نشستها، کتابداران ضمن قصه خوانی کتاب «10 قصه از امام رضا(ع)» و تشویق کودکان به جمع خوانی، از آنها میخواهند برداشت های ذهنی خود را در قالب نقاشی به تصویر کشند.

حمیده صادقی، توزیع لوح های فشرده حاوی فایل پی دی اف کتابهای معرفی شده در جشنواره کتابخوانی رضوی را در بین مردم و اعضای کتابخانه های عمومی از دیگر اقدامات صورت گرفته برشمرده و افزود: در ورودی کتابخانه های عمومی و معابر اصلی مشکین شهر و شهرهای تابعه نیز با نصب بنرهای اطلاع رسانی، سعی در جلب مشارکت کردم داشته ایم.

وی، حمایت ارگانهای مختلف بالاخص فرماندار، کمیته امداد، شهرداری و تبلیغات اسلامی را در جشنواره کتابخوانی رضوی قابل تحسین دانسته و تصریح کرد: خوشبختانه با حمایت فرماندار محترم، شاهد تعامل خوبی در این حوزه هستیم.

این مسئول، علاقمندی مردم مشکین شهر به کتابخوانی و ارادت شهروندان این خطه به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) را مورد اشاره قرار داده و خاطرنشان ساخت: کتابداران شهرستان مشکین شهر با نصب پنل ها و رایانه های ویژه جشنواره در کتابخانه ها، آماده هرگونه راهنمائی به علاقمندان هستند.

قابل ذکر است که بخش مکتوب جشنواره کتابخوانی رضوی تا 10 تیر و بخش آنلاین نیز تا 20 تیرماه تمدید شده است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 77
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما