همزمان با پنجمین روز دهه فجر:برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و کتابخانه ای در کتابخانه های شهرستان پارس آباد

با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در پنجمین روز از دهه مبارک فجر سه برنامه فرهنگی و کتابخانه ای در کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد اجرا شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی و سردار فرماندهی انتظامی استان و همچنین امام جمعه اصلاندوز، کتابخانه عمومی مشارکتی شهید مدنی در مرکز آموزشی شهید مدنی ناجا شهر اصلاندوز افتتاح شد.

دکتر عزیزخانی در مراسم افتتاح این کتابخانه با اشاره به اینکه ارتقای سرانه مطالعه نیازمند مشارکت کلیه دستگاههای دست اندرکار است افزود؛ در حال حاضر 12 باب کتابخانه مشارکتی در سطح استان فعال است و با افتتاح دو باب کتابخانه مشارکتی دیگر در مرکز آموزشی شهید مدنی ناجا شهر اصلاندوز و کتابخانه مشارکتی فرهنگیان اردبیل تعداد کتابخانه های مشارکتی استان به 14 باب افزایش خواهد یافت.

در ادامه ویژه برنامه های گرامیداشت دهه فجر در شهرستان پارس آباد، نشست کتاب خوان ویژه اقشار طلاب خواهران در حوزه علمیه ثامن الحجج این شهرستان برگزار شد. در این نشست که با محوریت انقلاب اسلامی برگزار شده بود 6  نفر از اساتید و دانشجویان حوزه علمیه به معرفی کتاب پرداختند.

دکتر رباب عزیزخانی همچنین با حضور و سخنرانی در مراسم نقد و رونمایی کتاب  «معجزات مستمر» نوشته فرامرز دهقانی، خاطر نشان کرد؛ نویسندگان، فرهیختگان و اهالی قلم در شهرستانها ذخیره های فرهنگی آن جامعه هستند و می توانند نقش تاثیر گذاری در هدایت جوانان و نوجونان به سمت کتابخانه های عمومی و کتاب خوانی ایفا نمایند.

عكس هاي مرتبط :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 105