طی مراسمی با حضور مدیر کل کتابخان های عمومی استان:تفاهمنامه همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان با تعدادی از دستگاههای فرهنگی امضا شد.

طی مراسمی با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان و نمایندگان نهاد ها و موسسات فرهنگی تفاهمنامه همکاری مشترک به منظور برگزاری برنامه های مشترک فرهنگی منعقد شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ رباب عزیزخانی در مراسمی که با حضور نمایندگان برخی از موسسات و نهاد های فرهنگی در سالن کنفرانس کتابخانه های عمومی استان برگزار شد گفت؛ انعقاد تفاهم نامه همکاری با سایر دستگاه های فرهنگی استان در حوزه تعامل مشترک برای برگزاری برنامه های فرهنگی و کتاب و کتاب خوانی موجب ارتقای روز افزون فرهنگ مطالعه در بین اقشار مختلف مردم استان خواهد شد.

عزیزخانی توجه به کتاب و کتاب خوانی را عاملی مهم در جهت ارتقای سطح آگاهی و معلومات عموم شهروندان برشمرد و افزود؛ گسترش و ارتقای فرهنگ مطالعه با مشارکت و همکاری دستگاههای فرهنگی میسر خواهد شد.  وی یاد آور شد؛ فردی که مطالعه می کند از دانش و بینش عمیق تری نسبت به حوزه های مختلف برخوردار است و در نتیجه شهروند مفیدتری برای جامعه می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از وظایف اصلی کتابخانه های عمومی  به شمار می آید اظهار داشت: اهمیت کار در حوزه مسائل فرهنگی باید  باور مردم و مسئولین باشد و اگر این امر تحقق یابد به یکی از اهداف مهم خود در زمینه توسعه فرهنگی دست یافته ایم.

عزیزخانی انعقاد تفاهم نامه همکاری با اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، پایگاه علمی بسیج شهرستان اردبیل وموسسه کارآفرینان عصر جوان را فصل نوینی در انجام فعالیت های مشترک میان سازمان های مذکور دانست  و ابراز امیدواری کرد که طرفین بتوانند از ظرفیت موجود در راستای ارتقا و گسترش سطح فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی به خوبی بهره بگیرند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 94