با حضورمدیر کل کتابخانه های عمومی استان :مراسم اختتامیه طرح « با هم بخوانیم » در کتابخانه عمومی پانزده خرداد آراللو برگزارشد

مراسم اختتامیه طرح باهم بخوانیم در کتابخانه عمومی پانزده خرداد آراللو با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان و جمعی از مادران خانه دار و اعضای فعال این کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ مراسم اختتامیه طرح با هم بخوانیم در فضای باز محوطه کتابخانه عمومی پانزده خرداد اراللو با حضور جمعی از اهالی علاقمند و اعضای شرکت کننده در این طرح برگزار شد.

دکتر عزیزخانی با شاره به اجرای موفقیت آمیز طرح باهم بخوانیم که در تعدادی از کتابخانه های عمومی استان برگزار می شد افزود؛ در حال حاضر چندین طرح کتاب خوانی در کتابخانه های عمومی استان برگزار می شود و علاقمندان زیادی از این طرح ها استقبال می کنند.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان همچنین خواستار حضور کودکان به همراه اعضای خانواده ها در برنامه های کتاب خوانی شد و خاطر نشان کرد؛ آشنایی مادران با کتابخانه های عمومی و شرکت در برنامه های قصه گویی و قصه خوانی با عث ایجاد انگیزه و گرایش آنان و فرزندانشان به کتاب و کتاب خوانی خواهد شد.

در این مراسم اعضای طرح باهم بخوانیم  به زبان محلی ضمن ارسال پیام تشکر به دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشورخواستار ادامه این روند در کتابخانه های عمومی شدند.

گفتنیست جمعی از زنان خانه دار روستای آراللو نیز با حضور در این مراسم ازاجرای برنامه های مختلف کتاب خوانی در کتابخانه پانزده خرداد آراللوقدردانی کرده خواستار ادامه این برنامه ها شدند. 

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 106