با همکاری اداره محیط زیست شهرستان اردبیل صورت گرفت:برگزاری کارگاه آموزشی حفاظت از محیط زیست در کتابخانه عمومی امام علی (ع)

مسئول کتابخانه عمومی امام علی (ع) : گارگاه آموزشی برای اعضای فعال کودک و نوجوان کتابخانه در حوزه حفاظت از محیط زیست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛کمال انواری با اعلام این خبر افزود؛ کارگاه آموزشی حفاظت از محیط زیست با همکاری کارشناسان این اداره و کتابخانه عمومی امام علی (ع) شهرستان اردبیل در محل کتابخانه برگزار شد.

مسئول کتابخانه عمومی امام علی (ع) با اشاره به استقبال چشمگیر اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه  ازبرنامه ها گفت؛ در راستای آشنایی کودکان با فرهنگ حفاظت از محیط پیرامونی زندگی و همچنین استفاده از کتاب های مرتبط با محیط زیست، ضمن معرفی کتاب در این حوزه  برنامه های متنوعی در خصوص حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی ، شاداب سازی محیط زندگی ،آموزش کاشت گل و گیاه و همچنین نکات آموزشی در خصوص حفاظت از محیط زیست توسط کارشناسان ارائه شد.

مسئول کتابخانه عمومی امام علی (ع) یاد آور شد؛ در ادامه این برنامه مسابقه نقاشی و تهیه روزنامه دیواری در خصوص موضوعات مطرح شده و با محوریت محیط زیست برگزار و نمایشگاهی از آثار اعضای شرکت کننده در این مسابقه برگزار شد.

 
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 86