با ابتکار کتابداران کتابخانه عمومی علامه محمد تقی جعفری انجام میشود؛حضور گروهی کودکان و نوجوانان جعفرآبادی در نشستهای معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی

مسئول کتابخانه عمومی شهر جعفرآباد از حضور برنامه ریزی شده و گروهی کودکان و نوجوانان در این کتابخانه جهت آشنائی با جشنواره کتابخانه رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، علی پور ممی با بیان اینکه این حضور با هماهنگی مدیران و دبیران مدارس، مربیان کلاسهای آموزشی علمی و قرآنی و مهد های کودک انجام میگیرد، اظهار داشت: در این برنامه، دانش آموزان هر کلاس، در ساعت مشخصی در کتابخانه حضور یافته و ضمن بازدید از بخشهای کتابخانه و عضویت، در نشست معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت میکنند.

وی افزود: در این نشستها، ضمن معرفی جشنواره و شرایط مشارکت در آن، کتابهای جشنواره نیز معرفی شده و نشست های جمع خوانی از این کتابها برگزار میشود.

این مسئول،  ضمن تقدیر از همکاری سازنده مدیران و دبیران مدارس و مؤسسات آموزشی، از دعوت دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های دارالقرآن کریم، کلاسهای تقویتی و کمک آموزشی و کلاسهای غنی سازی اوقات فرغات به این نشستها در فصل تابستان خبر داده و تصریح کرد:

کودکان عضو کتابخانه، نوآموزان مهدهای کودک و کودکان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز ضمن حضور در نشستهای ویژه این قشر، در جلسات جمع خوانی و نقاشی کتاب «10 قصه از امام رضا(ع)» شرکت میکنند.

پورممی، کمک به ثبت نام آنلاین علاقمندان در جشنواره کتابخوانی رضوی را از دیگر خدمات ارائه شده به نوآموزان و دانش آموزان برشمرده و خاطرنشان ساخت: برای همین منظور، پنل ویژه رضوی در کتابخانه در نظر گرفته شده و یک دستگاه رایانه نیز جهت ثبت نام اعضا اختصاص داده شده است.

این کتابدار، اطلاع رسانی شرایط جشنواره در سطح ادارات، اماکن فرهنگی هنری و مساجد بخش جعفرآباد را از دیگر اقدامات صورت کرفته، اعلام کرده و افزود: در طول ماه مبارک رمضان، ضمن حضور در میان نمازگزاران و افراد شرکت کننده در محافل انس با قرآن، لوح های فشرده حاوی اطلاعات و فایل پی دی اف کتابهای جشنواره توزیع شده و شرایط جشنواره به حاضران توضیح داده میشد.

عكس هاي مرتبط :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 77
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما