خلاقیت اعضا درطرح باهم بخوانیم:ربات کنترلی توسط عضو «طرح باهم بخوانیم »کتابخانه شهید رجائی هیرساخته شد

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان: اجرای طرح باهم بخوانیم در ارتقای توانمندیهای فکری و ذهنی و تقویت کتاب خوانی اعضای کتابخانه نقش بسزائی دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ رباب عزیزخانی با حضور در مراسم اختتامیه طرح باهم بخوانیم در کتابخانه عمومی شهید رجائی بخش هیر گفت؛ طرح با هم بخوانیم موجب تقویت روحیه خلاقیت و کتاب خوانی اعضای کتابخانه شده است.
مدیر کل کتابخانه عمومی استان با اشاره به ساخت ربات کنترلی توسط آقایان امیر علی ساعدی وهادی پورشیران از اعضای طرح باهم بخوانیم کتابخانه افزود؛ در این طرح علاوه بر اجرای کتاب خوانی به سبک جدید برای کودکان، شیوه های خلاقانه ای نیز در جهت اجرای سایر برنامه های فرهنگی در کتابخانه های عمومی مجری این طرح برگزار شد .
وی استقبال چشمگیر خانواده ها به همراه فرزندان را از نقاط قابل توجه این طرح عنوان کردو یادآور شد؛ در کتابخانه هایی که این طرح برگزار می شد کودکان با نگارش دلنوشته ها و خاطره های خود از اجرای این طرح ابراز رضایت می نمودند و خواستار ادامه اجرای طرح شدند.
گفتنی است طرح باهم بخوانیم به صورت پایلوت در سه باب از کتابخانه عمومی استان اردبیل برگزار شد و در مراسمهای اختتامیه که با حضور شخصیت های برجسته فرهنگی و مسئولین محلی برگزار شد برای کلیه اعضای شرکت کننده در این طرح هدایایی از طرف نهاد کتابخانه های عمومی کشور و همچنین اداره کل کتابخانه های عمومی استان اهدا شد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 90