رئیس اداره کتابخانه های‌ عمومی شهرستان سرعین تاکید کرد:بهره‌گیری از ظرفیت گردشگری سرعین در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی

رئیس کتابخانه‌ عمومی شهرستان سرعین گفت: ما از فرصت گردشگری سرعین برای برگزاری باشکوه جشنواره کتابخوانی رضوی استفاده خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، نصرتی اظهار کرد: اقدامات خوبی را در کتابخانه عمومی شهرستان سرعین در راستای تبلیغ و آشنایی عموم مردم و گردشگران و مسافران با نحوه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی انجام دادیم که در این راه علاوه بر ادارات مجموعه‌های گردشگری شامل هتل‌ها، آژانس‌های مسافرتی و تورگردان‌ها نیز با ما در این زمینه همراهی و همکاری خوبی را داشتند.

وی خاطرنشان کرد: ما در سرعین با راه‌اندازی دو دستگاه رایانه ویژه جشنواره زمینه شرکت در بخش الکترونیکی را برای علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی فراهم کردیم.

 رئیس کتابخانه‌ عمومی شهرستان سرعین با قدردانی از شهرداری و شورای شهر سرعین، اصناف و جامعه هتلداران این شهرستان در برگزاری باشکوه جشنواره رضوی در این شهرستان گفت: در کنارر نصب بنر و تبلیغات شهری یکی از شرکت‌های خدمات گردشگری ما را در توزیع بروشور و اقلام تبلیغاتی این جشنواره کمک کردند که شایسته است از تلاش‌ها و زحمات آنان نیز قدردانی کنیم.

نصرتی ادامه داد: به همت خیرین 10 قطعه کارت هدیه برای برندگان پیش‌بینی شده و در کنار آن اداره ورزش و جوانان سرعین نیز چندین بسته لوازم ورزشی را در اختیار ما گذاشته تا به برگزیدگان اهدا کنیم.

وی تصریح کرد: قطعا با رونق حضور گردشگران در این شهرستان تلاش می‌کنیم تا به نسبت سال‌های گذشته جشنواره کتابخوانی رضوی را با شکوه هر چه تمام‌تر در این شهرستان برگزار کرده و در خدمت علاقمندان و مشتاقان عرصه کتاب و کتابخوانی باشیم.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 69