همزمان با مراسم رونمایی کتاب:بازدید نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل از کتابخانه عمومی شهید مطهری اردبیل

همزمان با برگزاری مراسم رونمایی از کتاب های ناصح اردبیلی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل ضمن حضور دراین مراسم و ایراد سخنرانی از کتابخانه عمومی شهید مطهری اردبیل بازدید کرد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ مراسم نقد و رونمایی از کتاب های ناصح اردبیلی به همت موسسه رهپویان طنین همبستگی وبا مشارکت  اداره کل کتابخانه های عمومی استان حوزه هنری، شهرداری اردبیل و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در محل کتابخانه شهید مطهری اردبیل برگزار شد.
در این مراسم که با حضور شخصیت های برجسته فرهنگی و مذهبی استان برگزار شده بود ضمن رونمایی از کتاب های ناصح اردبیلی که در حوزه مرثیه وشعر عاشورایی به چاپ رسیده از شخصیت برجسته مذهبی و فرهنگی این نویسنده استان تجلیل شد.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با حضور در بخش مخزن کتابخانه از گنجینه ارزشمند منابع مکتوب این کتابخانه بازدید کرد.
در جریان این بازدید رباب عزیزخانی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ضمن ارائه گزارش از وضعیت کتابخانه های عمومی به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و کتاب خوانی اشاره کرد و افزود؛ در راستای ایجاد انگیزش برای مطالعه در بین اقشار مختلف برنامه های مختلف در کتابخانه های اجرا می شود و این برنامه ها با استقبال گسترده مردم روبروست.
گفتنی است امام جمعه اردبیل با اشاره به نقش بی بدیل کتابداران و کتابخانه های عمومی در ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتاب خوانی از زحمات کارکنان و کتابداران کتابخانه ها ی عمومی قدردانی کرد.
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 102