876
1396/6/1 چهارشنبه پست اینستاگرامی علیرضا قزوه پس از بازدید از بخش کودک کتابخانه مرکزی اردبیل؛ اینجا مهد کودک نیست، یک کتابخانه تخصصی برای کودکان است علیرضا قزوه، مدیر دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری کشور، پس از بازدید از کتابخانه مرکزی شهر اردبیل با انتشار پیامی در فضای مجازی، اقدام نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور را در توسعه و تجهیز بخش کودکان کتابخانه‌های عمومی، اقدامی قابل تقدیر دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا قزوه طی سفر به استان اردبیل، ضمن دیدار و گفت‌وگو با رباب عزیزخانی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی این استان اردبیل، از بخش‌های مختلف کتابخانه مرکزی استان اردبیل نیز بازدید کرد.

 مدیر دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری کشور  طی این بازدید، با اشاره به توسعه و تجهیز بخش کودک این کتابخانه، با انتشار عکسی در اینستاگرام خود نوشت:

 «اینجا مهد کودک نیست، یک کتابخانه تخصصی کودکان است در کتابخانه شهر اردبیل و در مجاورت. دریاچه شورابیل! این اقدام نهاد کتابخانه های کشور اقدام ارجمندی است که امیدوارم روزی تمام شهرستانها و شهرها و حتی بخش ها و روستاهای کشورمان از این نعمت برخوردار باشند.»

 قزوه در دیدار با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، ضمن تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی و ادبی کتابخانه‌های عمومی استان، توسعه و تجهیز کتابخانه‌های عمومی را زمینه‌ساز تربیت نسلی پرورش یافته با معانی فرهنگی و ادبی دانست و گفت: تداوم این اقدام می‌تواند به رشد فرهنگی و علمی استان اردبیل کمک شایانی کند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 437