همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهرصورت گرفت: اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان بیله سوار

بهنام نور افکن ؛ گرامیداشت سالرروز آزاد سازی خرمشهر با اجرای برنامه های متنوع مناسبتی در کتابخانه های عمومی شهرستان بیله سوار برگزار شد.

                                  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ بهنام نور افکن رئییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بیله سوار با اعلام این خبر افزود؛  اجرای برنامه روایت گری حماسه های سوم خرداد توسط جانباز هشت سال دفاع مقدس و با حضور رییس بنیاد شهید شهرستان و مدافعان حرم برای اعضای فعال به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کتابخانه علامه محمدتقی جعفری شهر جعفرآباد برگزار شد.

وی همچنین به حضور کتابداران و اعضای کتابخانه درمراسم غبارروبی مراز شهدا اشاره کرد و گفت؛ به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر برپائی نمایشگاه کتاب از آثار هشت سال دفاع مقدس و خوانش خاطرات از کتاب های مربوط به حوزه دفاع مقدس برای مراجعه کنندگان بود که با استقبال بازدیدکنندگان روبرو بود. رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بیله سوار در ادامه سخنان خود برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای با محوریت و معرفی کتابهای مربوط به سالروز آزاد سازی خرمشهر در کتابخانه عمومی امام خمینی و برگزاری جمع خوانی کتاب«به خرمشهر رسیدیم» در کتابخانه عمومی روستای بابک و مسابقه نقاشی و کاردستی با موضوع خرمشهر در کتابخانه شهید اسد بهراد روستای خلیفه لو را از دیگر برنامه های اجرا شده در این روز عنوان کرد.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 93